Fotovita
prosta droga do wygranej
z depresją jesienno-zimową!

Opinie klientów

1. „Jestem bardzo zadowolony z zakupu lampy Fotovita. Ona naprawdę pomaga przetrwać krótkie zimowe dni, gdy mało jest naturalnego światła. Forma przetestowania przed zakupem jest świetnym pomysłem. Zdecydowanie polecam lampę, dla osób które odczuwają brak słońca.

Pozdrawiam
Karol


 2. „Mamy kwiecień i co raz więcej słońca, ostatnio odczuwałem co raz mniejszą potrzebę, aby posiedzieć przy lampie, więc lampę dzisiaj schowałem do szafy.
Po ponad trzech miesiącach użytkowania, zdecydowanie mogę potwierdzić że lampa mi pomogła. To była moja pierwsza zima od 15 lat kiedy nie zażywałem tabletek na sen. O ile wcześniej latem już sobie jakoś radziłem, to na okres zimowy wracałem do leków na sen, tym razem udało się przetrwać okres zimowy bez nich.

Dzięki lampie zima tym razem mnie tak nie wymęczyła i w nowy sezon wchodzę już z jakimiś rezerwami sił.

Mogę potwierdzić, że dla osób, które cierpią na lekką depresję (minimalne dawki leków) taka lampa to jest dobre rozwiązanie i pomoc w wyjściu z choroby.
Jestem dobrej myśli, żeby całkowicie odstawić latem leki, które biorę jeszcze rano.
Będę polecał taką lampę i Państwa firmę!

Dziękuję.”


3. „Witam
Szanowni Państwo,
chciałam poinformować, że lampę przesłałam córce, która obecnie mieszka w ST. Petersburgu, gdzie w okresie jesienno-zimowym dni są bardzo krótkie i brak jest słońca. Córka używa tej lampy w tym okresie i jest bardzo zadowolona, ponieważ jej działanie jest zbawienne dla moich wnuczek (6-13 lat), ponieważ lampa zastępuje im słońce, którego w tym okresie jest bardzo mało.”


Pozdrawiam
Joanna


4. „Należę do grona szczęśliwców, na których lampa faktycznie działa pozytywnie. W tym roku brałam o połowę mniejszą dawkę antydepresantów (zmagam się z coroczną depresją sezonową), ponieważ wspomagała mnie w trudne, ponure dni lampa Fotovita. Sesja naświetlania od rana, to zastrzyk energii na cały dzień, lepsza koncentracja i samopoczucie. Lampy Fotovita to wysokojakościowe produkty, polecam!
Dodam, że pozostali domownicy także korzystają z lampy, co prawda mniej regularnie, ale wystarcza im to, aby odczuć poprawę - łatwiej im o przebudzenie w zimowe poranki.
Świetną opcją jest to,ze można testować lampę przed zakupem i przekonac się czy działa”.


5. „Lampa jest ok. Świeci. Nie wiem, czy trochę nie za mocno dla patrzenia wprost, ale na pewno pomaga przetrwać ciemne miesiące. Używam bardziej do rozświetlania pomieszczenia”.

Arkadiusz


6. „Lampa FOTOVITA daje bardzo mocne i naturalne światło ułatwiające czytanie i pracę. Po kilku godzinach pracy z tą lampą (stosowałam ją co drugi dzień) zauważyłam znaczący wzrost życiowej energii. 

Zwróciłabym tylko uwagę, że określenie mała odnosi się do jej rozmiarów, a nie do intensywności świecenia - myślę, że przy większym modelu byłoby trudno spędzać czas w pokoju.
Pozdrawiam"

Agnieszka

Poznaj naszą ofertę sprzętu medycznego.

Ultra-Viol - ponad 25 lat doświadczenia w branży.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.